۱۴۰۳ شنبه ۲۳ تير
Saturday, July 13, 2024
سال جهش تولید با مشارکت مردم
جستجو
اماکن و تجهیزات ورزشی
  •   سالن ورزشی چند منظوره
سالن ورزشی چند منظوره دانشگاه تربت حیدریه با زیر بنای 1200 متر در سال 1391 تاسیس شده است که دارای ابعاد 48×24 می باشد. این سالن چند منظوره بوده و نوع کف پوش آن pvc و سالن دارای اتاق مدیریت ، رختکن، انبار و سرویس بهداشتی بوده و سیستم گرمایش سالن گرماتاب و سیستم سرمایش آن کولر می باشد و امکان انجام ورزش های فوتسال، والیبال ، بسکتبال ، هندبال و بدمینتون وجود دارد.
 


  • سالن بدنسازی
سالن بدنسازی دانشگاه با زیر بنای حدود 200 متر در سال 1391 تاسیس شده است که دارای دستگاههای بدنسازی شامل: جلو ران، فلای سینه، زیر بغل کششی از جلو، کراس اور، پارویی، پرس سینه، پرس بالا سینه، پرس زیر سینه، پرس پا، شنا سوئدی، ساق پا ایستاده، پارالل بارفیکس، سرشانه وزنه آزاد، فیله کمر، خرک ثابت و متحرک، تی بار خوابیده، مقر اسکوات و.... می باشد.
 
 

  • سالن ورزشی مرحوم بابک مروج تربتی
سالن ورزشی مرحوم بابک مروج تربتی توسط خیر نیک اندیش دکتر مهدی مرج تربتی در حال ساخت می باشد این سالن با زیر بنای 1575 متر در سال 1397 کلنگ زنی شد و دارای ابعاد 45×35 می باشد. این سالن چند منظوره بوده و نوع کف پوش آن ریختگی پلی یورتان و دارای اتاق مدیریت ، رختکن، انبار و سرویس بهداشتی بوده و سیستم گرمایش سالن گرماتاب و سیستم سرمایش آن کولر می باشد و امکان انجام ورزش های فوتسال، والیبال ، بسکتبال ، هندبال و بدمینتون وجود دارد. این سالن در شهریور 99 به بهره برداری خواهد رسید.
  • زمین فوتبال چمن مصنوعی
 زمین فوتبال چمن مصنوعی دانشگاه در ضلع شمالی دانشگاه و جنب مجموعه ورزشی زنده یاد بابک مروج تربتی، با ابعاد 25*45 متر ایجاد گردیده است. این پروژه با اعتبار بالغ بر سه میلیارد و پانصد میلیون ریال، با همکاری سازمان امور دانشجویان و اداره کل تربیت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جهت استفاده دانشجویان در اسفند ماه 1398 مورد بهره برداری قرار گرفت.
 
 
  • زمین دستگاه های پارکی
زمین دستگاههای پارکی در محوطه دانشگاه با مساحت 300 مترمربع در سال 1394 تاسیس شده است که دارای دستگاههای ورزشی پارکی شامل: اسکی فضایی، پرس پا، قایقی، بارفیکس، زیز بغل .چهار فرمان، گام زن چپ و راست، مسگری، پارالل، میز شطرنج، لیفت و شرشانه نشسته و .. می باشد.

  • زمین فوتبال گل کوچک
زمین فوتبال گل کوچک در محوطه دانشگاه با مساحت 300 مترمربع در سال 1394 تاسیس شده است.
 
 
 
تاریخ به روز رسانی:
1399/03/17
تعداد بازدید:
21185
Powered by DorsaPortal