۱۴۰۳ شنبه ۲۳ تير
Saturday, July 13, 2024
سال جهش تولید با مشارکت مردم
جستجو
اداره امور تغذیه

 
  قابل توجه دانشجویان گرامی
با توجه به اینکه رزرو غذا تنها از طریق سامانه ی تغذیه (ERP) انجام پذیر است، فایل راهنمای نحوه دریافت رمز دوم  کارت بانکی جهت شارژ الکترونیکی حساب تغذیه و رزرو  غذا  را با کلیک بر روی لینک دریافت نمایید.
فایل راهنمای نحوه دریافت رمز دوم  کارت بانکی
لازم به ذکر است که برای رزرو غذا  بهتر است در ساعات اداری اقدام نمایید.
به اطلاعیه های سامانه تغذیه که در هنگام ورود به سامانه به شما نشان داده می شوند توجه نمایید.
راهنمای رزرو غذا
دانشجویان گرامی، چنانچه در زمان پرداخت الکترونیک صفحه ی بانک تجارت باز شد نشان دهنده عملکرد صحیح سامانه ی تغذیه دانشگاه می باشد و چنانچه به هر دلیل همچون ترافیک اینترنتی و یا قطعی مخابراتی و  یا نقص سیستم بانکی، تراکنش با موفقیت انجام نشد در ساعات ابتدایی صبح و یا ساعات کم ترافیک و به کمک خط اینترنت پر سرعت دوباره سعی نمائید.
توجه نمایید که درصورتیکه مبلغی از حساب شما کسر شده و به حساب سامانه تغذیه شما واریز نشد تا 72 ساعت اداری امکان بازگشت وجه مورد نظر می باشد و در صورتیکه بیش از این زمان وجه پرداختی به حساب شما واریز نشد می توانید با مراجعه به بانک صادر کننده کارت خود مورد را پیگیری نمایید.

نکته ی امنیتی بسیار مهم :
1- هیج عنوان از کافی نت ها و یا سیستم های مشترک و نا ایمن اقدام به پرداخت اینترنتی ننمائید و در صورتیکه مجبور به رزرو از این اماکن شدید حتما از صفحه کلید مجازی موجود در صفحه ی پرداخت الکترنیک بانک برای وارد نمودن تمامی اطلاعات استفاده نمائید.
2- یوزر و پسورد مورد نیاز برای ورود به سامانه، بطور پیش فرض پس از ثبت نام، هردو شماره ی دانشجویی شما میباشد، دانشجویان می بایست پس از اولین ورود نسبت به تغییر این اطلاعات اقدام نمایند.
3- دانشجویانی که موفق به ورود به سیستم نشده اند (حساب کاربری آنها غیر فعال بوده و یا امکان رزرو غذا در حساب کاربری شان وجود ندارد)، برای رفع نقص، با همراه داشتن کارت دانشجویی خود به مرکز فاوا آقای مهندس افکاری و یا اداره امور دانشجویی آقای سعدی مراجعه نمایند
تاریخ به روز رسانی:
1398/06/25
تعداد بازدید:
24580
Powered by DorsaPortal